Notariusz Warszawa Centrum Śródmieście Wola Ochota Mokotów Kancelaria Notariusze
Notariusz Warszawa
+48 22 404 78 04
otwarte: poniedziałek – piątek
09:00 – 17:00
Notariusz Warszawa

O nas

Notariusz Warszawa, Karolina Rak-Wrońska, dobry notariusz

Karolina Rak-Wrońska

Notariusz i wspólniczka w kancelarii notarialnej Rak & Łabuszewska od lipca 2016 roku. Od 2011 roku zawodowo jest związana z notariatem, początkowo jako aplikantka notarialna, następnie do momentu powołania jej na stanowisko notariusza, jako zastępca notarialny w kancelariach notarialnych w Gdańsku i Warszawie.
Klientom pomaga w korzystaniu z jak najlepszych rozwiązań, sporządzając w szczególności czynności związane z nabywaniem i zbywaniem nieruchomości, ustanawianiem odrębnych własności lokali, prowadzeniem spraw spółek prawa handlowego. Ceni sobie stałą współpracę, pozwalającą lepiej poznać potrzeby klienta.
Pod koniec studiów na rok wyjechała do Santiago de Compostela, gdzie studiowała prawo międzynarodowe na Uniwersytecie w Santiago de Compostela oraz odbywała praktyki w kancelarii Martinez-Olivares Abogados.
Klienci cenią sobie u niej dokładność, sumienność, skrupulatność i szybkość w prowadzeniu czynności. Jest osobą otwartą i pomocną. Stara się w przystępny sposób wyjaśniać zawiły język prawny i przekładać go na praktyczne zastosowanie.
Zanim na stałe związała swoją karierę z notariatem, zdążyła ukończyć studia na Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu im. Jędrzeja Śniadeckiego w Gdańsku, zostając dyplomowanym instruktorem kinezygerontroprofilaktyki.
Biegle włada językiem angielskim i hiszpańskim.

Kontakt:
M: biuro@notariuszki.com
T: +48 792232888

Notariusz Warszawa, Agnieszka Łabuszewska, dobry notariusz

Agnieszka Łabuszewska

Została powołana przez Ministra Sprawiedliwości jako notariusz w 2015 roku. Od lipca 2016 roku jest wspólniczką w kancelarii notarialnej Rak & Łabuszewska.
Ukończyła studia prawnicze na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Następnie od 2011 roku zdobywała doświadczenie pracując w warszawskich kancelariach notarialnych jako aplikant oraz zastępca notarialny, gdzie zdobyła doświadczenie w zakresie między innymi umów ustanawiania odrębnej własności lokali oraz umów deweloperskich.
Ma bogate doświadczenie w doradztwie dotyczącym prawa spadkowego oraz prawa rodzinnego. Zajmuje się w szczególności czynnościami związanymi z nabywaniem i zbywaniem nieruchomości, prawem spadkowym oraz sprawami majątkowymi małżeńskimi.
Klienci cenią sobie u niej spokój, sumienność oraz szukanie rozwiązań w trudnych sytuacjach. Jest osobą serdeczną i stanowczą, rzetelnie wykonującą swoje obowiązki. Cechuje ją duża kultura osobista, zarówno wobec klientów, jak też wobec współpracowników.
Biegle włada językiem angielskim.

Kontakt:
M: biuro@notariuszki.com
T: +48 509040737

Ta strona korzysta z ciasteczek Więcej informacji

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Zamknij